sīpoli
Viens
lasis
Divi
gatavs
Gatavs
kalendārs

Šodien vārda dienu svin

 

 

Pildītie rullīši


recepte-roll-recipe

200 °C

25 min

cm

h

Sastāvdaļas:

Kalorijas
Visā izstrādājumā: 3453 kcal
100 gramos: 326 kcal

Rullīšu pildījumu var izmantot visdažādāko. Piemēram, veģetāriem rullīšiem pildījumam uz pannas var apscept sīki sagrieztus kāpstus un sīpolus, sarīvētus burkānus, kas aizdarīti ar karoti skāba krējuma vai majonēzes. Pēc garšas pieliek sāli, piparus.

Pagatavošana:

Mīklai bļodā ielej ūdeni, iemaisa tajā sāli un cukuru, tad pielej eļļu. Visu kārtīgi izmaisa un piesijā miltus.

Mīklu saveļ bumbā, apsedz ar plēvi un noliek atpūsties.

Pildījumam uz pannas apcep sīki sagrieztus sīpolus un malto gaļu. Sacepto gaļu un sīpolus pārliek citā bļodā. Kad tas ir atdzisis, samaisa ar majonēzi un pieber piparus. Ja vajag, pēc garšas pieliek sāli.

Sarīvē sieru.

Mīklu sadala aptuveni 10 daļās un katru daļu izrullē kā garenu taisnstūri. Šaurākajā malā uzliek ēdamkaroti pildījuma, uz tā - nedaudz sarīvētā siera. Aizrullē vienu reizi, tad uzloka maliņas virsū un rullē tik tālu, lai vairs rullītis vairs neritinās vaļā. Lieko mīklu nogriež. Var, protams, rullēt līdz galam, tikai tad jārēķinās, ka rullīši būs ar biezāku mīklas apvalciņu.

Kad visi rullīši sarullēti, tos apsmērē ar olu un liek cepties cepeškrāsnī.

Ja ērtāk produktus ir nevis svērt, bet mērīt ar karotēm, glāzēm vai tasēm, lūdzu, izmantojot rīku . Tāpat, ja ir nepieciešams palielināt vai samazināt porcijas lielumu, lūdzu, izmantot rīku . Abi šie rīki atrodas pie sastāvdaļām

Citiem šobrīd patīk:

Palīgi virtuvē