sīpoli
Viens
lasis
Divi
gatavs
Gatavs
kalendārs

Šodien vārda dienu svin

 

 

Mājas "Nutella"


recepte-nutella-recipe

°C

min

cm

h

Sastāvdaļas:

Kalorijas
Visā izstrādājumā: 1181 kcal
100 gramos: 262 kcal

Mājās gatavots premium klases "Nutella" krēms bez palmu taukiem, E vielām un cukura.

To var gatavot vai nu no lazdu riekstiem, vai Indijas riekstiem, vai valriekstiem, vai pat riekstu maisījuma. Kolēģi, garšojot vairākus variantus, pagaidām par labāko atzinuši krēmu no Indijas riekstiem.

Saldumu krēmam dod dateles, taču izteikti saldummīļi var garšu papildināt ar medu vai kādu sīrupu, piemēram, plūškoku sīrupu.

Pagatavošana:

Riekstus un dateles noskalo (jā, arī rieksti un žāvēti augļi ir jāmazgā!). Tos ieber bļodā vai palielā krūzē, uzlej siltu novārītu ūdeni un atstaj vismaz uz 12 stundām.

Kad rieksti un dateles vismaz 12 stundas mirkuši, tos ieber blenderī, pārlej ar ūdeni, kurā bija rieksti un dateles, un pieber kakao.

Blenderē līdz krēms iegūst viendabīgu konsistenci. Ja masa izskatās par sausu, pielej vēl ūdeni. Ja vajag, pēc garšas var pielikt vēl arī kakao, kādu saldinātāju vai piemēram, vaniļas ekstraktu.

Ja ērtāk produktus ir nevis svērt, bet mērīt ar karotēm, glāzēm vai tasēm, lūdzu, izmantojot rīku . Tāpat, ja ir nepieciešams palielināt vai samazināt porcijas lielumu, lūdzu, izmantot rīku . Abi šie rīki atrodas pie sastāvdaļām

Citiem šobrīd patīk:

Palīgi virtuvē