sīpoli
Viens
lasis
Divi
gatavs
Gatavs
kalendārs

Šodien vārda dienu svin

 

 Kā slavenības un sabiedrībā populāri cilvēki gatavo sviestmaizes un burgerus

Vai zināt, kā garšo maizītes ar bietēm un zemenēm vai arī ar lasi un mango? Šādas maizītes "Latvijas maiznieka" meistarklasē gatavoja sabiedrībā zināmi cilvēki un slavenības.
Dziedātāja Agnese Rakovska demonstrēja, kā pagatavot brokastu maltīti, kas dotu spēku rītam un drusku pat koncertam vakarā.
Radio dīva Marta Grigale prezentēja savu versiju pusdienām radio studijā – grauzdētu auzu maizīti ar krēmsieru un krāsnī ceptu laša fileju, kas pārklāta mango šķēlītēm.
Alina Keller dalījās ar recepti izsmalcinātai sviestmaizei līdzņemšanai. Viņa uz grieķu jogurta maizītes servēja garneles, avokado, ķiršu tomātiņus un mocarella sieru.
Elizabete Gorina pagatavoja vegānisku ēdienreizi vieglām vakariņām, izmantojot pilngraudu porciju maizi un dažādu krāsu dārzeņus un augļus – vārītas bietes, zemenes, gurķi, rukolu, humusu, ķirbja sēklas un valriekstus.
Savukārt stiliste Indra Salceviča dalījās ieteikumā vasarīgas maltītes pagatavošanā, iedvesmojoties no vasarā iemīļotā ēdiena – aukstās zupas. Uz dārzeņu maizes tika servētas marinētas bietes, sīpolloki, gurķis, vārīta ola, klasiskais krēmsiers un citronpipari.
Markus Riva lika lietā rudzu maizi un pagatavoja sātīgu sviestmaizi ar "lēni sautētu vistas fileju, avokado, Filadelfijas sieru un sarkano pesto, bet skaistumkaraliene Diāna Kubasova piedāvāja recepti launagam – siera maizi ar trīs veidu sieriem. Uz viņas sviestmaizes bija kausētais, mocarella un sarkanais Čedaras siers, saulē kaltēti tomāti, rukola un baziliks.
Fitnesa guru Kristaps Vilde radīja, kā pagatvot veselīgu un šķiedrvielām bagātu burgeru.Fitnesa guru Kristapa Vildes veselīgie burgeriGatavo Markus RivaSkaistumkaraliene Diāna Kubasova gatavo siermaizītesStiliste Indra Salceviča rāda, kā pagatavot "aukstās zupas" sviestmaizītes

Blogere Elizabete Gorina demonstrē, kā pagatavot biešu zemeņu pilngraudu maizītesLaša mango maizītes gatavo radio dīva un mūziķe Marta GrigaleDziedātājas Agneses Rakovskas kaņepju maizītes

Uz Stāsti & Fakti

Palīgi virtuvē