sīpoli
Viens
lasis
Divi
gatavs
Gatavs
kalendārs

Šodien vārda dienu svin

 

 

Dubultie dālderīši


recepte-cepumi-cookies-recipe

180 °C

10 min

cm

1 h

Sastāvdaļas:

Kalorijas
Visā izstrādājumā: 2048 kcal
100 gramos: 303 kcal

Cepumu pildījumam var izmantot ikvienu krēmu, kāds vien garšo. Lai līdzsvarotu sviesta cepumu saldumu, šoreiz izvēlējos žāvēto plūmju un kondensētā piena krēmu.

Pagatavošana:

Smilšu mīklu izrullē. Izspiež vai izgriež vēlamās formas cepumus un liek cepties iekpriekš sakarsētā cepeškrāsnī. Cep, kamēr tie kļūst zeltaini.

Krēmam sablenderē melnās žāvētās plūmes. Ja tās ir cietas vai izžūvušas, tad iepriekš tās jāizmērcē. Arī blenderējot, iespējams, vajadzēs pievienot nedaudz šķidruma (ūdens, sulas utt). Sablenderēto masu samaisa ar vārītu iebiezināto pienu.

Krēmu iesmērē starp divām cepumu pusītēm.

Izkausē šokolādi. (To drošāk darīt ūdens peldē, tas ir, trauku ar kausējamo šokolādi ieliek katliņā ar ūdeni un karsē. Svarīgi uzmanīt, lai ūdens neiešļakstās šokolādē.) Cepumu sāniņus iemērc izkausētajā šokolādē un novieto uz restītēm vai kādas citas piemērotas virsmas, kamēr šokolāde sastingst.

Ja cepumu mīklu ir vēlme gatavot pašiem, smilšu mīklas recepte atrodama šeit

Ja ērtāk produktus ir nevis svērt, bet mērīt ar karotēm, glāzēm vai tasēm, lūdzu, izmantojot rīku . Tāpat, ja ir nepieciešams palielināt vai samazināt porcijas lielumu, lūdzu, izmantot rīku . Abi šie rīki atrodas pie sastāvdaļām

Citiem šobrīd patīk:

Palīgi virtuvē