sīpoli
Viens
lasis
Divi
gatavs
Gatavs
kalendārs

Šodien vārda dienu svin

 

 

Kabaču pankūkas


recepte-cukini-pankukas-recipe

°C

min

cm

h

Sastāvdaļas:

Kalorijas
Visā izstrādājumā: 1154 kcal
100 gramos: 126 kcal

Pankūkas, kas labāk garšo aukstas nekā tikko ceptas. Tās labi sader gan ar ievārījumu, šokolādes vai karameļu mērci, gan arī ar sāļu pildījumu, salīdzinot ar tradicionālajām pankūkām ir tomēr figūrai nedaudz draudzīgākas.

Pagatavošana:

Kabaci sarīvē uz smalko skaidiņu rīves. Citā bļodā olas nedaudz saputo, pieber šķipsniņu sāls, pielej pusi piena un samaisa. Iesijā miltus u samaisa līdz izveidojas viendabīga masa. Tad pielej pārējo pienu un samaisa.

Mīklai pievieno sarīvēto kabaci, pielej eļļu un samaisa.

Mīklu ar kausiņu uzlej uz sakarsētas pannas un ar karoti izlīdzina pa visu pannu, lai izveidojas plāna kārtiņa. Pēc pāris minūtēm pankūka no apakšas būs apcepusies un to varēs apgriezt otrādi, lai vēl pāris minūtes paceptu.

To, cik daudz mīklu uzliet uz pannas, lai to varētu izlīdzināt plānā kārtiņā pa visu pannu, varēs saprast pēc pirmajām pankūkām.

Ja ērtāk produktus ir nevis svērt, bet mērīt ar karotēm, glāzēm vai tasēm, lūdzu, izmantojot rīku . Tāpat, ja ir nepieciešams palielināt vai samazināt porcijas lielumu, lūdzu, izmantot rīku . Abi šie rīki atrodas pie sastāvdaļām

Citiem šobrīd patīk:

Palīgi virtuvē