sīpoli
Viens
lasis
Divi
gatavs
Gatavs
kalendārs

Šodien vārda dienu svin

 

 

Vistas fileja mīklas mētelītī


recepte-vistas-fileja-mikla

180 °C

30 min

cm

h

Sastāvdaļas:

Kalorijas
Visā izstrādājumā: 3120 kcal
100 gramos: 232 kcal

Pagatavošana:

Vistas fileju izdauza ar gaļas āmurīti no abām pusēm. Izklapētās vistas filejas apkaisa ar sāli un pipariem, tad uz tās uzliek siera šķēlītes vai uzber rīvētu sieru. Uz siera uzliek salmiņos sagrieztu papriku.

Vistas fileju sarullē un sarullēto fileju cieši ietin pārtikas plēvē un ieliek ledusskapī. Tā rīkojas ar katru fileju vai pusi no filejas (filejas var pārgriezt uz pusēm, ja galarezultātā vēlas nelielus sainīšus).

Ja plānots izmantot gatavu kārtaino rauga mīklu, tad aptuveni pēc stundas to izņem no saldētavas un atlaidina. Ja ir vēlme pašiem gatavot kārtaino mīklu, recepte atrodama šeit.

Kārtainās mīklas vienu plāksni nedaudz izrullē, to nosmērē ar sinepēm. No ledusskapja izņem vienu sarullēto sainīti. Iztin to no plēves un uzliek mīklas taisnstūra vidū. Taisnstūra abas malas pārloka pār gaļas rulllīti un galus aizloka. Tā rīkojas ar visiem gaļas rullīšiem. Visus sakārto uz cepešpannas un pārsmērē ar olu.

Cep iepriekš sakarsētā cepeškrāsnī aptuveni 30 minūtes. Īsi pirms cepšanas beigām uz mīklas rulīšiem uzkaisa sarīvētu sieru.

Ja ērtāk produktus ir nevis svērt, bet mērīt ar karotēm, glāzēm vai tasēm, lūdzu, izmantojot rīku . Tāpat, ja ir nepieciešams palielināt vai samazināt porcijas lielumu, lūdzu, izmantot rīku . Abi šie rīki atrodas pie sastāvdaļām

Citiem šobrīd patīk:

Palīgi virtuvē